Hakkında

Blog yazarlığında 10 yılı geride bırakıyorum.

Ne çok şey oldu şu 10 yılda. Hayatta ne çok şey değişti. Türkiye değişti, ben değiştim, hayatın akışı değişti. Şimdi geriye dönüp bakınca, yaşam eğrisinin en tepesinde olduğumu görüyorum. Buraya kadar iyi geldim. Şimdi tepede duruyorum. Bundan sonrası yokuş aşağı.

Bu yeni blog da aslında bu kabullenmenin ifşası. Türkiye’de hatta dünyada bu tarz bir anlatı olduğunu düşünmemekle birlikte, bir erkeğin evlilikle başlayan ve çocuk sahibi olması ile devam eden “olgunlaşma” evresince karşılaştığı veya karşılaşacağı ne varsa yazmak istedim. Öğreneceklerimi de tabi.

Yani olağan bir ebeveyn blogunun ötesinde korkuları, kaygıları, başarısızlıkları ile birlikte, hayatın bu evresinin erkek üzerinde oluşturduğu bütün açmazları, kalemtıraş misali yontabilmek niyetim.

Elbette profesyonel bir pazarlama iletişimcisi olarak şu yaptığım segmentasyonun kıymetini de biliyorum. O yüzden sesini gürleştirdiğim bu kitlenin demografisini de kişiliği, duyguları, dış görünümü, kişisel becerileri, eğitimi, kariyeri, sosyal ilişkileri, aile bağları, arkadaşları, hobileri, kaçamakları hatta alışveriş alışkanlıklarına varana kadar bir çok alanda farklı hislerle irdeleyeceğim.

TazeBaba

Öte yandan, bir özel teşekkür listesi var ki, kendilerine minnetimi sunmadan edemeyeceğim.

Sitenin yayına alınması aşamasında desteğini esirgemeyen Arda ve Tolga Arıcan kardeşlere, blog fikrini kendisine ilk açtığım zaman bir çift söz ile beni cesaretlendiren Uğur Abi‘ye, WordPress ile boğuşurken dört elle yardımıma koşan Hamza Şamlıoğlu‘na, site henüz BETA’dayken fikren ve zikren eleştirileri ile beni yolda tutan Simto Alev‘e ve Mert Şenyuva‘ya sonsuz teşekkürler.

Vira Bismillah!

 

 

 


One Response to Hakkında

  1. Pingback: tazebaba.com İstatistikleri |

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yukarı Çık! ↑