Araç - Gereç Akıllı Bebek Giysileri 03

Tarih Cts Ekim, 2014 | Taze Baba

1

Akıllı Bebek Zıbını

İnternet sayesinde önce akıllı telefonlara kavuştuk. Sonra akıllı evler ve şehirler konuşulur oldu. Bugün ise giyilebilir teknolojiler ve birbiri ile haberleşen daha bir çok teknolojik ürün hayatımıza girmeye başladı. Bu olan bitene kısaca “İnternetin Şeyleri” deniyor.

Kısa kesiyorum. Bu kavram hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, yicit.com‘da ilgili başlığı okumanızı tavsiye ederim. Gelelim bizi ilgilendiren kısmına yani, akıllı ana-baba olmaya giden yolda karşımıza çıkan ürünlere.

Akıllı Bebek Giysileri 02

Yine, Amazon’da gezinirken rastladım. Paylaşmadan edemeyeceğim. Karşınızda çocuğunuzu saniye saniye takip edebilmeniz için yaratılmış, %100 pamuk; giyilebilir akıllı bebek zıbını.

Şöyle ki bebeğin uyku durumu, sırt üstü – yüzüstü dönüp dönmediği, nefes alış verişi, vüdut ısısı ve daha bir çok veri telefon veya tabletten anlık olarak takip edilebiliyor. Üstelik hem Android hem iPhone uyumlu. Şu anda 0-3 ay, 3-6 ay, 6-12 aylık beden ölçüleri mevcut. Ücreti ise kargo hariç 199 dolar. Elbette ki menşei Amerika.

Meraklıları buraya alalım.

 


Tags: ,


Yazar hakkındaOne Response to Akıllı Bebek Zıbını

  1. Pingback: Golfçülere Özel Tomtom Akıllı Saat #IoT |

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yukarı Çık! ↑